Unibet Eesti – 5 tähtsat punkti Unibeti kohta (mängud, boonused jm)

unibet eesti

unibet eestiKui oled mõelnud, missugune mängupaik on Unibet Eesti, siis Kasiinokeiser tutvustab sulle kiire ülevaatega kõige olulisemaid fakte, mida peaksid teadma enne mängima asumist.

Unibet on online hasartmängude korraldaja, kelle nimi on ka paljudele juba tuntud, aga õhus on tähtsam küsimus: kas tegemist on hea mängukohaga?

Kas Unibet on aus? Kas boonused on head? Kas saad oma võidud kätte?

Võta kohvitass kätte ja ole valmis, sest Kasiinokeiser heidab valgust kõigele sellele.

Siin on 5 olulist asjaolu, mida peaksid teadma Unibet kasiino kohta:

1. Unibeti maine: on see portaal usaldusväärne?

Unibet sai alguse juba eelmise sajandi lõpus, 1997.aastal tänu Anders Strömile, kes oli ka ise mängur. Oma kogemustest inspireerituna saigi alguse Unibet, mille moto on lihtne: mängijatelt mängijale.

Tänaseks päevaks kuulub Unibet rahvusvahelisse Kindred Groupi, mis on ilma liialduseta üks maailma suurimaid hasartmängukontserne. Muljetavaldav!

Veelgi muljetavaldavam on fakt, et Unibetil on Eestis meie Maksu- ja Tolliameti poolt välja antud tegevusluba. Kõik Eestis legitiimselt tegutsevad online kasiinod vajavad seda luba ning see tagab, et eesti mängijad on sajaprotsendiliselt kaitstud.

Unibet võib küll olla välismaise olemusega, kuid portaal on täiuslikult kohandatud Eesti turu jaoks:

  • kogu info on eestikeelne;
  • klienditeenindus on sõbralik ja kiirelt reageeriv;
  • saadaval on kõik Eesti levinud makseviisid;
  • sisse- ja väljamaksed käivad kiirelt ja lihtsalt.

Võttes arvesse Unibeti tausta ja rahvusvahelist mainet, pole isegi kahtlust selles, et Unibet Eesti on täiesti usaldusväärne mängukoht.

 

2. Unibet kasiino ja spordiennustuste valik:

Unibet on tuttavaks saanud eelkõige neile, kes on otsinud professionaalset spordiennustuste või pokkeri korraldajat, sest just need kaks ala on ettevõtte leivanumbrid.

Tegelikult valik aga sellega ei piirdu, sest Unibet Eesti mängulehel saab nautida kõiki neid mänguliike:

Spordiennustused: mõtle ükskõik millisele spordialale ja võid olla kindel, et sellele saab Unibetis panustada. Alates kümnetest tuhandetest jalgpallimatšidest kuni spordialadeni nagu kriket, male ja noolevise – selline meeletu valik on põhjus, miks Unibet on üks eelistatumaid spordiennustuste portaale.

Kasiino ja live-kasiino: kasiinomängude sektsioon ei jää sugugi maha. Kategoorias nimega „Kasiino“ leiab kõikvõimalikud klassikalised kasiinomängud, nende seas sajad slotikad, jackpotislotid, lauamängud ja palju muud.

Kui tahad mängida ehtsa krupjee vastu, on selle jaoks Unibetis 9 live-lauda ruleti, blackjacki jm mängude jaoks.

unibet casino

Pokker: nagu mainitud, siis pokker on Unibeti üks suurimaid tugevusi ning aastate jooksul on viimistletud pokkeritubasid peaaegu täiuseni. Kui tahad, võid alla laadida tarkvara, kui tahad võid mängida brauseri kaudu. Ning seejuures saad osa kümnetest turniiridest ja rahamängudest!

Bingo: ühest korralikust kasiinost ei saa puududa ka bingo. Unibetist võid leida 6 bingotuba ning veelgi suurema hulga regulaarseid bingoturniire.

 

3. Unibet Eesti boonused: mida saad oodata uue kliendina?

Nüüd, kus on selge, et Unibet on mainekas kasiino ning mänguvalik on ausalt öeldes jalustrabav, on vaja selgeks teha kolmas oluline punkt.

Selleks punktiks on boonused. Kas Unibet tervitab sind kui uut mängijat mõne boonusega?

Hea uudis: Unibetil on spetsiaalne tervitusboonus iga peamise mängukategooria jaoks. Selgitan lähemalt, mida need boonused endast kujutavad:

Spordiennustused:

Spordiennustajad saavad tervituseks 100% sissemakseboonuse kuni 50 euro ulatuses, kuid sellele lisaks antakse ka 10 euro eest riskivaba ennustuse mobiilseks panustamiseks ning kaubapeale veel ka 5 tasuta Starburst keerutust.

Boonuse saamiseks peab sinu esimene sissemakse olema vähemalt 10-eurone.

See tähendab, et kui teed 10-eurose sissemakse, saad juurde veel 10 eurot ning saad kokku teha spordipanuseid 20 euroga!

Kasiino:

Kui tahad mängida kasiinomänge ja teed oma esimese sissemakse, võid saada tervitusboonuse 100% ulatuses kuni 100 euro piires. Nagu ka spordipanuste puhul, saad jällegi 5 tasuta Starbursti spinni.

Pokker:

Unibeti pokkeri tervitusboonus on üsna klassikaline. Kui teed sissemakse, saad 10 eurot + 200 euro ulatuses osadena vabaneva boonuse, mida vabastatakse järk-järgult siis, kui mängid pokkeritoas.

Lisaks antakse iga päev freerolle ja saad täiesti tasuta 2-eurose Unibet Openi satelliidi pileti. Pole paha!

Kõigil nendel boonustel on oma kasutustingimused, mida saad lugeda otse boonuse info juures, seega nö põrsast kotis ostma ei pea.

Tuletan aga meelde, et iga boonuse puhul on Unibetil ka läbimängimisnõue, mille täitmine on vajalik selleks, et saada boonusraha ja sellega saadud võidud kätte. Kasiinoboonuse puhul on see nõue näiteks 25-kordne.

 

4. Kuidas Unibetis sissemakseid teha?

Selleks, et ülalmainitud boonuseid saada, tuleb aga teha ka sissemakse. Eesti mängijad saavad sissemakseid teha oma Unibeti kontole makseviisidega nagu:

  • krediitkaardid (VISA ja MasterCard);
  • pangaülekanne;
  • ettemakstud krediitkaardid Paysafecard ja Ukash;
  • e-rahakotid nagu Skrill ja Neteller.

Nagu näed, siis tõepoolest pole Unibetis saadaval pangalingid, mille kaudu otse tasuda.

See tähendab, et kui sul pole e-rahakotte või krediitkaardi funktsiooniga deebetkaarti, saad teha ülekande otse oma internetipanga vahendusel, kasutades pangarekvisiite, mis on saadaval siis, kui hakkad oma sissemakset tegema.

Sissemakse kiirus sõltub täielikult makseviisist. E-rahakoti puhul liigub raha ringi virtuaalselt, seega võib ülekanne jõuda sinu Unibeti kontole paari minutiga, pangaülekande puhul võib aega minna kauem.

 

5. Kuidas Unibetis võidud kätte saada?

Kui sul õnnestus võita Unibetis mängides ja tahad magusa võiduraha kätte saada, pead tegema väljamakse oma konto seadete kaudu.

Väljamakse tegemiseks pead kasutama täpselt sama makseviisi, mille kaudu tegid esialgu ka sissemakse. See tähendab, et kui tegid sissemakse pangaülekandega, peab see olema ka väljamakseviis.

Unibet ei lisa väljamakse tegemisele mingeid lisatasusid ning nagu sissemaksegi puhul, sõltub ka väljamakse laekumise aeg valitud makseviisist. E-rahakottide kaudu toimub väljamakse umbes 12 tunni jooksul, pangaülekanne võib võtta aega paar päeva.

Muide, ole valmis ka selleks, et Unibet võib vahel küsida lisadokumente. Kasiino suhtub turvalisusesse täie tõsidusega ning on seepärast rakendanud korraliku turvakontrolli.

Ole seega valmis oma isikut tuvastama väljamakse tegemisel!

 

Kokkuvõte: kas Kasiinokeiser soovitab Unibet Eesti portaali?

Tõmbame otsad kokku ja vastame sinu pakilisele küsimusele: kas Unibet on mänguportaal, millega tasub liituda?

Unibet on ilma suurustlemata väga populaarne kasiino ning on juba üle 20 aasta tegutsenud rahvusvahelisel tasandil, kuuludes seejuures ühte maailma suurimasse kasiinokontserni.

Portaali valikud, boonused ja kõik muu näib igati korralik ning seetõttu tasub Unibetis mängimine kindlasti ära.

Oma silm on aga kuningas, seega vaata ise lähemalt: Unibet.ee

Kui sul on juhtumisi juba kokkupuuteid Unibet Eesti kasiinoga, anna sellest teada ja kirjuta allpool olevasse kommentaarikasti oma tagasiside!