Paf Eesti: 5 olulist asja Pafi kohta (boonused jne)

paf eestiSelles artiklis annab Kasiinokeiser sulle täieliku ülevaate Paf Eesti portaalist.

Paf on portaal, mida ei tule just palju tutvustada eestlastele, kuna tegemist on ühe kõige tuntuma hasartmängulehega Eestis.

Mis peitub aga Pafi reklaamide taga? Kas see on mänguleht, kus sind ootab ees kvaliteetkogemus?

Kasiinokeiser uuris järgi, mida see online kasiino endast tegelikult kujutab.

Siin on 5 olulist asjaolu, mis pakuvad sulle kindlasti huvi enne, kui hakkad Paf kasiino portaalis mängima:

1. Kes on Paf? Ettevõtte tausta kiire ülevaade:

Paf.ee mänguportaali omanik on üks väike aga tubli põhjamaine ettevõte, kes alustas oma tegevust tegelikult juba 60-ndatel!

Just nimelt – Paf sai alguse kümneid aastaid tagasi siinsamas lähedal Ahvenamaal, olles toona heategevusliku suunaga. Ettevõtte peakontor on tänini Ahvenamaal.

Mõne aja pärast hakati korraldama kasiinomänge laevadel ning vahetult enne sajandivahetust 1999. aastal avati tänaseks päevaks kõigile teadatuntud internetikasiino Paf.

Selles kirjatükis keskendume veebivariandile, mis on eestlaste jaoks igati kodune:

  • Pafil on Eestis tegevusluba, mis tähendab, et vastatakse kõikidele siinsetele seadustele;
  • kasiino on laiahaardeline, pakkudes põhimõtteliselt kõiki mänge, mida võiks üldse soovida;
  • klienditugi ja muud tehnilised lahendused on priimad.

Arvestades, et Paf Eesti internetikasiino taga on mitmekümne aasta pikkuse kogemusega ettevõte, võib julgelt öelda, et Paf.ee on kasiinoportaal, mida võib sajaprotsendiliselt usaldada.

 

2. Pafi mängud – kasiino, spordipanused, bingo ja palju muud

Paf on üks sellistest kasiinodest, mille mänguvalik paneb sind tooli pealt maha kukkuma.

See ei ole sugugi liialdus. Tagasihoidlikust ettevõtmisest on välja kasvanud suurejoonelise mänguvalikuga kasiino, mille valikust leiab muuhulgas järgnevad mängud:

Slotid: Pafi lehe avamisel torkab kohe silma videoslottide rohkus. Portaali valikus on kõikvõimalikud slotikad mitmetelt suure kaliibriga tootjatelt nagu NetEnt, Quickfire või Nyx. Ühe erilise nüansina toodab aga Paf ka ise slotikaid! Seda tehakse oma graafikastuudio Paf Game Studio vahendusel ning ütlematagi on selge, et need mängud on midagi täiesti uudset.

Lauamängud: egas üks kasiino ei saa olla täielik ilma lauamängudeta! Valikus on umbes 30 lauamängu, nende hulgas vanad head klassikud nagu blackjack, baccarat ja rulett.

Bingo ja õnnemängud: Paf on kõige muu kõrvalt tuntud oma bingotubade poolest, mis on avatud 24/7 ning kus võib iga nädal võita rahaauhindu tänu bingoturniiridele. Kasiinost ei puudu isegi kraapekaardid ja traditsioonilised loteriid.

Spordipanustamine: kõigi spordisõprade rõõmustuseks on Pafis enamgi kui küllaga valikuid spordiennustuste tegemiseks, kuna panustada saab kümnetele spordialadele ja sündmustele.

Pokker: pokkeriässad, kikitage kõrvu! Pafi pokker on kuulus üle Euroopa – kasiinos saab alla laadida endale spetsiaalse tarkvara ning põhimõtteliselt iga nädal toimub mitmeid võistluseid ja turniire, kus oma pokkerioskuseid proovile panna.

 

3. Paf Eesti boonused (ehk mida kasiino sulle kui uuele kliendile pakub):

Jõuan nüüd aga kõige tähtsama punktini: kas Paf kasiinos registreerudes hellitatakse sind ka boonusega?

Kõigepealt tasub mainida, et Paf on oma kampaaniavalikuga üllatavalt helde.

Kui Kasiinokeiser lehitses Pafi kampaaniaid, oli üsna üllatav näha tervet suurt jada erinevaid boonuseid, mis on mõeldud kõikvõimalikele mängudele alates slotikatest ja pokkerist kuni live-kasiinoni!

Uue mängijana huvitab sind ilmselt aga tervitusboonus. Pafil on see täitsa olemas ning see on juhtumisi samuti väga helde. Seejuures pole vajalik boonuskood, sest kõik toimub automaatselt.

Kohe pärast konto avamist antakse sulle 25 tasuta keerutust täiesti tasuta! Keerutuste jaoks ei ole vaja mitte mingit sissemakset ning pole isegi läbimängimisnõudeid, seega kui võidad raha, on see 100% sinu oma.

Tasuta spinnid antakse Pafi enda slotikale Thunderbar ning iga keerutus on seejuures väärt 0.20 eurot.

paf casino mobile

Kui teed seejärel oma esimese sissemakse, mistahes summas, antakse sulle juurde 10 eurot boonusraha. Ütle nüüd, et see pole helde!

 

4. Millised makseviisid on saadaval Eesti mängijatele:

Paf on üdini Eesti mängijatele kohandatud kasiino, seega võid eest leida kõik vajalikud makseviisid:

  • krediitkaardid;
  • Swedbank ja SEB pangalingid, pluss hiljuti lisandusid Nordea ja LHV Trustly vahendusel;
  • Skrilli e-rahakott.

Sissemakseid saab teha minimaalselt 5 euro eest ning kõikide makseviiside puhul on ülekanded peaaegu momentaalsed.

 

5. Võitude väljamaksmine Pafis:

Raha väljamaksmine on natuke keerulisem, aga mitte midagi hirmsat.

Esiteks, võite saab välja kanda ainult sellisele Skrilli e-rahakotile või pangakontole, mille omanik oled sina, st sinu kasiinokonto nimi ja pangakonto nimi klapivad.

Võite saabki välja maksta ainult Skrilli e-rahakotile või isiklikule pangakontole ning tavaliselt võtab see aega 1-2 päeva.

Enne, kui saad võite välja kanda, pead läbima ka kiire isikutuvastuse, mis tähendab seda, et pead näitama Pafile oma isikut tuvastavat dokumenti.

Üks väike konksukoht tekib siis, kui soovid vahetada makseviisi. Nimelt, kui vahetad oma kasiinokontol soovitud väljamakseviisi, käivitub 7-päevane nö turvaaeg, mille jooksul ei saa üldse kannet teha.

Paf lubab iga kuu teha väljamakseid 4 korda tasuta, aga kui tahad raha välja kanda veel tihemini, maksab iga järgnev väljamakse 2 eurot.

Nagu näed, siis Paf Eesti võtab turvalisust väga tõsiselt ja seda igasuguse õigustusega. Seetõttu ei pea ka kartma, et võidud jääksid kuhugi õhku rippuma – Paf kannab võidud sulle igal juhul üle, kui oled oma isiku kenasti tuvastanud.

 

Kokkuvõte: mida arvab Kasiinokeiser Pafist

Pole raske aru saada, miks on Paf Eestis nii fenomenaalseks muutunud, et pea iga Eesti mängur on vägagi kursis selle portaaliga.

Kasiino pakub uutele mängijatele korralikke boonuseid ning mis veelgi enam – boonuseralli ei lõppe pärast konto avamist, sest uusi kampaaniaid luuakse iganädalaselt.

Kuna oma silm on kuningas, siis vaata ise, mida see mänguportaal pakub: Paf.ee

Tee esimene sissemakse, et saada osa veelgi suuremast mängulõbust. Kasiinokeiser hoiab pöidlad pihus, et sul õnnestub ka võita!

Võib-olla on sul juba olnud kokkupuuteid Pafiga? Sel juhul ära hoia seda enda teada, vaid saada kommentaar ning anna teada, kuidas sul läks.