Optibet Eesti: 5 asja, mida võiksid teada (boonustest mängudeni)

optibet eestiSelles kiires artiklis heidab Kasiinokeiser päevavalgust Optibet Eesti kasiinole.

Kas see nimi kõlas tuttavalt? Pole ka ime, sest Optibet on tänaseks päevaks üks Eesti tuntumaid spordipanustamise portaale.

Kas seal tasub aga panuseid teha ka sinul ning kas Optibetist leiab ka muud peale spordi? Kas boonused meelitavad mängima või peletavad eemale?

Loe aga edasi, et saada vastused nendele ja paljudele teistele küsimustele.

Alljärgnevalt vaatab Kasiinokeiser üle 5 olulist asja Optibeti lehel, mida sa võiksid teada enne mängima asumist:

1. Kas Optibeti saab usaldada? Kiire ülevaade portaali mainest:

Optibet on üks noorimaid mänguportaale Eesti turul, olles avanud portaali alles 2014. aastal. Mängulehte haldab Eestis registreeritud ettevõte Optiwin OÜ, kes aga omakorda kuulub Stockholmi börsil noteeritud ettevõttele Nordic Leisure AB.

Seega Optibet võib olla küll Eesti turul uus tegija, kuid see ei tähenda, et tegemist oleks kuidagi nõrgema konkurendiga kui teised Eesti online kasiinod.

Just vastupidi – Optibet on vaid paari aastaga astunud teiste kasiinode kandadele, eriti jalgpalliennustuste valdkonnas. Juba oma algusajal hakati keskenduma spordipanustele ning veelgi enam, Optibet on pikaajaline Nõmme Kalju FC jalgpalliklubi toetaja.

See tähendab, et kui oled Optibetist kuulnud, siis suure tõenäosusega nende aktiivse toetustöö pärast.

Optibet Eesti usaldusväärsust tõestavad näiteks:

 • Eesti tegevusload igale nende mängukategooriale;
 • eestikeelne klienditeenindus iga päev üheksast üheksani;
 • ettevõte on registreeritud Eestis;
 • kasutusel on hulk erinevaid eesti mängijatele sobivaid makseviise.

Kas kahtled endiselt veel Optibeti usaldusväärses? Ma ei usu. Optibet on igati usaldusväärne koht, kus mängida!

 

2. Optibeti mänguvalik – spordiennustustest kasiinoni

Optibet on algusest peale olnud ja on tänini eelkõige spordipanuste korraldaja. Muidugi ei tasu siinkohal karta, kui sulle üldse sport ei meeldi, sest valikus on muudki.

Siin on peamised mängud, mida saad Optibet Eesti lehel kogeda:

Spordiennustused ja live-panused: see on kategooria, kus Optibet särab! Esiteks, panuseid saab teha igale võimalikule spordialale ja isegi poliitsündmustele. Teiseks, panustamisviise on rohkelt, alates händikäpist kuni kümnete teiste kombinatsioonideni.

Nagu sellest ei piisaks, on Optibetis võimalik teha ka live-panuseid, mis tähendab, et sa saad samal ajal jälgida mängu ja teha täpsemaid panuseid.

Kasiino ja live-kasiino: Optibeti kasiinosektsioon ei ole samuti sugugi kehv. Portaal üllatab siinkohal slotikate rohkusega, eriti tänu asjaolule, et koostööd tehakse mitmete mängutootjatega, nende hulgas suured kalad nagu Microgaming, NetEnt, iSoftBet, NYX ja paljud teised.

Mängude seast võid leida muideks maailmakuulsa Mega Moolah, mille jackpot ulatub pidevalt miljonite eurodeni!

Optibetist ei puudu ka teised kuulsad slotikad nagu Starburst, Aloha ja Divine Fortune.

Slotikatele lisaks on terve pikk nimekiri täis lauamänge ja live-kasiino sektsioonist leiad üle 15 live-laua, kus saad mängida ruletti või blackjacki ehtsate diileritega.

 

3. Optibet Eesti boonused: kas kasiino tervitab uusi kliente hästi?

Ole valmis toolist kinni haarama, sest see, mida ma kohe räägin Optibeti boonuste kohta, võib sind jalust rabada.

Kui nuputasid, kas Optibeti boonused on head, siis tasub mainida, et kasiino on ise oma tervitusboonustes nii kindel, et kutsub oma kasiino tervitusboonust lausa parimaks Eestis!

Miks on Optibet oma boonuses nii kindel? Siin on kiire ülevaade sellest, mis juhtub siis, kui sul on Optibetiga liitudes boonuskood ja kasutad seda tervitusboonuse saamiseks:

Optibet annab igale uuele mängijale kuni 1000-eurose tervitusboonuse, mis vabaneb 3 sissemakse puhul:

optibet kasiino boonused

 • esimese sissemaksega saad 100% boonust kuni 500 euro ulatuses;
 • teise sissemaksega saad jälle 100% boonust, kuid 300 euro ulatuses;
 • kolmanda sissemaksega saad 50% boonust, 200 euro ulatuses.

Minimaalne sissemakse iga boonuse saamiseks on 20 eurot. Näiteks: kui teed 20-eurose esimese sissemakse, saad sa 20 eurot veel Optibeti poolt juurde, mis jätab sulle mängimiseks kokku 40 eurot!

Boonuse ja võitude kättesaamiseks tuleb summa aga enne ka 30-kordselt läbi mängida.

Ära muretse – boonus on ka spordipanustajatele. Kui teed esimese sissemakse vähemalt 15 euro ulatuses, saad kuni 4 100% ulatuses olevat riskivaba panust ja pealekauba ka 100 tasuta keerutust, et saaksid käe valgeks teha kasiinomaailmas.

Muide, riskivabadel panustel on ka läbimängimisnõue: riskivabade panuste puhul tuleb panuseid teha vähemalt 150 euro eest.

 

4. Makseviisid, mida Eesti mängijad saavad Optibetis kasutada:

Optibet, tõelise Eesti online kasiinona, pakub kõiki makseviise, millega oled juba harjunud. Sissemakseid saad teha näiteks järgnevate makseviisidega:

 • krediitkaardid;
 • Skrill ja Neteller;
 • Paysafecard;
 • Swedbank, SEB, LHV ja Coop Pank pangalingid.

Pangalingid on siinkohal ka ilmselt eelistatud variandid, võimaldades kõige lihtsamaid ja kiiremaid makseid. Kui sul on aga deebetkaart, millel on internetis tasumise võimalus, võid kasutada hoopis seda või ava endale konto e-rahakotis nagu seda on Skrill või Neteller.

Nende makseviisidega võib julgelt öelda, et Optibet on kõik vajadused katnud.

 

5. Kuidas Optibetist võite kätte saada:

Mis lõbu oleks kasiinos mängida, kui võite kätte ei saa? See ei tohiks aga olla mure, kuna Optibetis on väljamaksed igati sujuvad.

Raha väljamaksmine käib põhimõtteliselt niimoodi:

Kõigepealt pead logima oma kontole ja valima väljamaksete osa oma kontol. Pane tähele, et väljamakseid saab teha ainult sama makseviisi kaudu, mida sa kasutasid sissemakse jaoks.

Enne, kui väljamakse aktsepteeritakse, on võimalik, et sinult palutake ka kiiret turvakontrolli, st küsitakse sinu isikut tõendavat dokumenti või muud tõestusmaterjali.

Kui turvakontroll on läbitud, ei tohiks väljamaksega minna kauem kui paar päeva, olenevalt muidugi ka valitud makseviisist. Kui väljamaksetega peaks tekkima mingi probleem, saad alati võtta ühendust Optibeti eestikeelse klienditoega.

 

Kokkuvõte: kas Optibeti portaaliga tasub liituda:

Nüüd, kus oled kõigi nende 5 punktiga kursis, võib julgelt öelda, et Optibet on kasiino, millega võib liituda täie südamerahuga.

Optibeti maine, rohked mänguvõimalused ja klienditeenindus on kõik märgid, mis viitavad portaali sujuvale tööle.

Kui oled jalgpallipanustaja või tahad lihtsalt osa saada otseses mõttes ühest suurimast Eesti tervitusboonusest, on kindlasti mõtet Optibetis registreerumisel.

Vaata ise järgi, mida portaal pakub: Optibet.ee

Kui sul on juba kogemusi Optibeti portaaliga, anna julgelt teada oma muljetest ja saada oma kommentaar.