Kingswin kasiino – 5 asja, mida sa peaksid teadma (boonused jm)

kingswin eestiKas sa oled kunagi unistanud, kuidas istud troonil, kuldne kuningakroon peas ja naudid kuninglikult luksuslikku elu? Kasiinokeiser unistab sellest küll iga päev…

Kingswin kasiino viib mängija aga ühe sammu võrra lähemale sellisele elule, lubades igaühele võimalust saada kuningaks. See on juba lubadus, mis Kasiinokeiserit huvitab!

Kas see lubadus saab aga ka realiseeritud? Või on see pigem tühi loba?

Uurisime järgi, mis on peidus kuldse lubaduse taga ning kas Kingswin pakub kuningale väärilisi mänge, boonuseid ja makseviise.

Siin on 5 asja, mida sa võiksid teada enne, kui otsustad, kas Kingswin kasiino on sinu jaoks mõeldud või mitte:

1. Kingswin kasiino maine: on see usaldusväärne koht?

Kingswin kasiino nimi ei ole võib-olla kõige tuntum Eesti mängijatele, kuid see ei tähenda, et kasiino oleks kuidagi nigelam või vähem kvaliteetsem kui teised Eesti online kasiinod.

Esiteks, Kingswini juhib Eestis registreeritud ettevõte KingsWin Online OÜ, seega on sisuliselt tegemist kohaliku mängukohaga.

Sellest veelgi olulisem on aga asjaolu, et kasiinol on EMTA poolt väljastatud tegevusluba, mis annab portaalile 100%-se õiguse korraldada internetis hasartmänge.

Tegevusluba tähendab, et kasiino on end tõestanud riiklikule organisatsioonile, maksab korralikult makse ning on seaduslik ja mainekas.

Kasiino klienditugi ei ole küll eestikeelne, aga sellest kõrvale vaadates on portaal sobiv igale Eesti kasiinosõbrale, sest:

  • kasiino tegevusluba tõestab, et tegemist on usaldusväärse mängukohaga
  • rakendatud on kõiki Eestis levinud makseviise
  • portaal ise on täiesti eestikeelne.

Nagu öeldakse, siis ei tasu raamatut hinnata kaane järgi ja samamoodi ei tasu kasiinot hinnata selle järgi, kui sellest pole palju kuulda olnud meedias. Kingswin kasiino on viisakas ja legitiimne kasiino, mis on Kasiinokeiseri põgusa uurimise järel leitud faktidele tuginedes igati mainekas.

 

2. Kingswin mänguvalik – sajad klassikalised kasiinomängud:

Jõuame nüüd tähtsama küsimuseni: mida Kingswini lehel üldse mängida saab ning kas valik on tõesti kuninglik?

Ühe põneva asjana torkab silma Kingswini mängupakkujate valik. Kõik portaalis olevad mängud on toodetud Betsoft Gaming, Endorphina, Ezugi, Habanero, Quickfire ja BGAMING poolt.

Kas märkasid, kes on nimekirjast puudu? Net Entertainment.

Kui enamikes teistes online kasiinodes on suurem hulk mänge NetEnti portfooliost pärit, siis Kingswini kasiinomängude valik on eksklusiivsem ja valikulisem.

See ei tähenda, et mängud oleksid kuidagi halvemad – kõik mainitud mängutootjad on maailma mastaabis end ammu juba tõestanud ning on rahvusvaheliselt väga levinud. Kingswin on lihtsalt üks väheseid Eesti kasiinosid, kelle valik on niivõrd mitmekülgne ja teistsugune.

Täpsemalt rääkides on Kingswin kasiino valikus leitavad järgnevat tüüpi mängud:

Slotid ja lauamängud: mitmesaja mängu hulgas on kõige suurem osakaal slotikatel, mille teemad on ühest äärmusest teise, alates ajaloost kuni loomadeni. Valikus on slotikad nagu Terminator 2, Tarzan, Wild Orient ja paljud teised. Teiste mängude hulgast leiab ka palju erinevaid laua- ja kaardimänge.

Live-mängud: kui oled tüdinud arvuti vastu mängimisest, tasub avada Kingswini Live-sektsioon, kust leiad blackjacki, ruleti ja teised klassikalised mängud ehtsa krupjeega.

kingswin kasiino

Jackpotimängud: kuninglike võitude jaoks tuleks piiluda just sellesse kategooriasse, sest sinna on paigutatud jackpotimängud nagu Mega Moolah, Major Millions, Tunzamunni ja mitmed teised.

King’s choice: sellise nimega kategoorias on Kingswini poolt välja valitud mängud, mis on mõne omaduse poolest erilised või populaarsemad.

 

3. Kingswin kasiinoboonus: mida saad sa uue kliendina?

Kuningliku elu juurde käivad ka boonused ja kuna Kingswin lubab mängijatel tunda end nagu kuningatena, siis võiks arvata, et ka kasiinoboonus on priske.

Iga uus mängija saab Kingswin kasiino tervitusboonusena oma esimese 5 sissemakse jooksul boonuseks kuni 555 eurot või 1 BTC ehk bitcoini. Bitcoinides välja makstava boonuse poolest on Kingswin seega Eestis esimene ja seni ainus sellise pakkumisega kasiino.

Boonuse saad kätte samm-sammult järgmiste tasandite kaupa:

1. sissemakse: 100% boonust 100 euroni või 300 mBTC+55 tasuta spinni
2. sissemakse: 50% boonust 50 euroni või 100 mBTC-d
3. sissemakse: 25% boonust 250 euroni või 200 mBTC-d
4. sissemakse: 200% boonust 55 euroni või jällegi 100 mBTC-d
5. sissemakse: saad peaaegu sama boonuse, mis esimesel sissemaksel ehk 100% boonust 100 euroni või 300 mBTC-d ja 100 tasuta spinni

Enne, kui saad boonusraha või sellega võidetud summa välja kanda, tuleb ka täita 40-kordne läbimängimise nõue. Kui tahad olla kindel, et saad alati boonuse kenasti hiljem välja kanda, soovitab Kasiinokeiser kindlasti pilgu heita boonuse tingimustele Kingswini lehel.

 

4. Kuidas Kingswin kasiinosse sissemakset teha

Selleks, et kuninglikust boonusest ja kasiinoelamusest osa saada, tuleb teha ka sissemakse. Selle jaoks on olemas järgnevad makseviisid:

  • MasterCard ja VISA krediitkaardid;
  • SEB ja Swedbank pangalingid;
  • Skrill ja Neteller e-rahakotid;
  • Paysafecard ettemakstud krediitkaart;
  • Bitcoin krüptovaluuta.

Viimane on kindlasti kõige unikaalsem, kuna Kingswin on esimene kasiino, kus selline makseviis kasutusse võeti. Bitcoin on ühtlasi ainus makseviis, mille puhul pole sissemaksel maksimaalset limiiti: teiste makseviiside korral on maksimaalne sissemakse 4000 eurot.

Kõikide makseviiside korral laekub summa kasiinokontole koheselt ja minimaalne võimalik summa on 10 eurot, seega ei pea Kingswinis mängimise alustamiseks olema sul sugugi kuningliku paksusega rahakott.

 

5. Kingswin kasiino väljamaksed:

Kui võitsid endale Kingswinis korraliku rahapaja ja tahad seda välja kanda, saad selle jaoks kasutada peaaegu kõiki samu makseviise, mida sissemaksegi jaoks, välja arvatud Paysafecard.

Kõige kiirem väljamakseviis on Bitcoini rahakott, mille puhul võib makse laekuda vaid paari tunniga. Isegi e-rahakotid pole nii kiired!

Minimaalne võimalik väljamakse on 20 eurot ning Kingswin ei küsi lisaks mingit teenustasu, seega saad kogu oma võidu endale kätte. Pane ainult makseviisi puhul tähele seda, et makseviisiteenuse pakkuja ise ei küsiks ühtegi lisatasu.

 

Kokkuvõte: kas Kingswin kasiinos tasuks mängida?

Kingswin on üks põnevamaid kasiinosid Eestis, kuna mängukoht on endale leidnud lausa oma niši ja on rakendanud kuningateema. See kajastub isegi kasiino lojaalsusprogrammis, mänguvalikus ja kogu lehe ülesehituses.

Kuna kasiino on Eestis registreeritud, omab ametlikku tegevusluba ja kasutab mängupartneritena rahvusvaheliselt tunnustatud tootjaid, julgeb Kasiinokeiser arvata, et Kingswin kasiinot võib usaldada.

Vaata üle ka oma terava silmaga: Kingswin.com

Kas oled selles kuninglikus kasiinos juba mänginud ja saanud sõõmu kuninglikust elust? Kui nii, jäta endast märk maha ja kirjelda oma kogemust kommentaarikasti kaudu!