Coolbet Eesti – 5 tähtsat fakti Coolbeti kohta (boonustest makseteni)

coolbet eestiKas sa oled valmis eriti jahutavaks kasiinokogemuseks? Coolbet on üks uusimaid kasiinosid Eestis, tõestades end aga juba väga varases nooruses korraliku mängukohana.

Kuna Coolbet Eesti on väga uus, pani Kasiinokeiser endale selga detektiivirüü ja asus uurima, millega täpsemalt see kasiino tegeleb.

Selles artiklis vastame viiele pakilisele küsimusele, mida iga kasiinosõber tahab mängukoha kohta teada.

Kas aimad, mis pakilistest küsimustest räägime?

Arvasid õigesti – Kasiinokeiser räägib nii Coolbeti boonustest, mänguvalikust kui ka muust olulisest.

Säti end mugavalt istuma, sest siin on ülevaade nendest viiest tähtsast omadusest:

1. Coolbeti usaldusväärsus ja maine:

Ära lase end eksitada sellel, et Coolbeti haldav Eesti ettevõte StayCool OÜ registreeriti vaid paar aastat tagasi. See ei tähenda, et mängukoht oleks vähem professionaalne kui teised vanemad online kasiinod.

Nagu mainitud, siis Coolbet Eesti on bränd, mis kuulub Eesti firmale. Coolbet on omandanud Eesti Maksu- ja Tolliametist ametlikud tegevusload ja tegutseb seega täiesti legitiimselt, vastavalt Eesti seadustele.

Ettevõte ise võib olla küll nooruke, aga brändi taga on peidus väga tugeva kogemusega meeskond, kellel on kamba peale üle 90 aasta pikkune kasiinokogemus.

Ja kõigele lisaks – Coolbetil on peaaegu 100 000 mängijat!

Muljetavaldav, kas pole? Kasiinokeiser usub, et Coolbet Eesti on igati mängijate usaldust väärt, eriti alljärgneva tõttu:

 • Coolbet on Eestis litsentseeritud ning peakontor on Tallinnas;
 • kasiinol on täiesti eestikeelne klienditugi, seejuures ka eestikeelne live-chat;
 • koostööd tehakse maailma suurimate mängutootjatea;
 • makseid saab teha kõigi Eestis tunnustatud makseviisidega.

Kõlab päris hästi! Seetõttu võib uskuda, et Coolbet on usaldusväärne ja turvaline mängukoht, mis on loodud just Eesti mängijatele.

 

2. Coolbet kasiino mänguvalik:

Kas arvad ära, mis on Coolbeti leivanumber? Just nimelt: selleks on spordipanuste korraldamine.

See ei ole aga kõik, mida Coolbet Eesti pakkuda suudab. Siin on kiire ülevaade kasiino peamistest mängukategooriatest:

Spordipanustamine: Coolbetis on saadaval kõik olulisemad spordialad nagu jalgpall, hoki ja korvpall, aga pakutakse ka vähem levinud alasid, kajastatakse klubide sõpruskohtumisi ja isegi discgolfi meistrivõistluseid!

Virtuaalsport: eraldi kategooria alt leiab võimaluse, mille kaudu saab reaalajas mänge vaadata ja teha panuseid. Niimoodi ei maga sa mitte midagi maha – saad mängu vaadata otse Coolbeti lehel!

Slotid: Coolbet kasiino kõige kirjum mänguvalik on slotikate kategoorias. Valikus on slotikad tootjatelt nagu Microgaming, Net Entertainment ja Play’n Go, mis tähendab, et leiad eest tuntud mängud nagu Starburst, Twin Spin, Mega Moolah, Blood Suckers ja paljud teised.

Erineva teemaga ja võiduvõimalustega slotikaid on mitusada, nende hulgas ka mitu jackpotislotikat nagu eelmainitud Mega Moolah ning ka teine maailmakuulus slotikas Arabian Nights.

coolbet eesti boonused

Lauamängud: kas fännad videopokkerit, ruletti või blackjacki? Kõik need on Coolbetis olemas ning nende kuulsate mängude kõrval on olemas isegi pontoon, Red Dog ja mitmed teised ehtsad klassikad.

Live-kasiino: kui tüdined ära arvuti vastu mängimisest, siis ei pea sa üldse minema kodust välja, sest Coolbetis saad mängida ehtsate krupjeede vastu. Mängida saab mitme erineva ruletilaua ja blackjackilaua taga, seega valikut on küllaga.

 

3. Coolbet Eesti kampaaniad ja boonused uutele klientidele:

Coolbet ei jäta uusi kliente tervituseta ja pakub ka täiesti uutele klientidele mitut erinevat boonust, iga olulise mängukategooria jaoks.

Mida täpsemalt oodata võid uue kliendina? Siin on kiire ülevaade:

Spordipanustamine:

Spordipanustajad saavad valida lausa kahe tervitusboonuse vahel:

 • kuni 100 eurot boonust, mis on sisuliselt kolmekordse suurusega vastavalt sinu esimesele sissemaksele;
 • kuni 50 eurot boonust 10-euroel sissemaksel.

Mõlema pakkumise puhul tuleb teha sissemakse ja saadud boonus tuleb ka läbi mängida mõned korrad.

Kasiino:

Ka kasiinomängude eelistajad saavad kaks boonust, just nii lahke on Coolbet!

Ühena vähestest Eesti kasiinodest annab Coolbet 10 tasuta keerutust Starburst slotikale ilma igasuguse sissemakse nõudeta. Keerutuste saamiseks pead lihtsalt avama konto ja võitudele pole isegi läbimängimisnõuet. Vot see on üks vinge boonus!

Natuke suurema boonuse saamiseks tuleb teha sissemakse. Arva ära, mis sind ees ootab: just nii, ka sissemakse tegemisel on võimalik valida 2 boonuse vahel:

 • sinu sissemakse duubeldatakse 150 euroni + saad 50 tasuta keerutust slotikale Super Flip;
 • kui teed vähemalt 10-eurose sissemakse, võid saada kuni 60 eurot boonust.

Nagu ka sissemakseta tasuta spinnide puhul ei ole ka sissemaksega saadud keerutuste võitudel läbimängimisnõuet. Kõik, mis võidad, kuulub sulle!

Pokker:

Viimane ja võrdväärselt hea boonus puudutab pokkerisõpru.

Coolbet pakub uutele pokkerimängijatele kuni 2000 eurot boonust – selle jaoks on kasiinol 5 erinevat boonuse taset, igaüks neist erineva suurusega, sõltudes sissemakse suurusest.

Boonus vabaneb vastavalt sellele, kui palju sa kasiinos mängid, just nagu ka muude pokkeriboonuste puhul.

Need tervitusboonused on vaid väike piisk Coolbeti kampaaniakarikas. Uue kasiino kohta pole see kõik sugugi paha!

 

4. Sissemaksete tegemine Coolbetis:

Kas oled valmis juba mängima asuma? Mainitud boonuste nautimiseks pead tegema sissemakse, mille jaoks on olemas järgnevad makseviisid:

 • Swedbank, SEB ja LHV pangalingid;
 • krediitkaardid;
 • Trustly pangaülekanded;
 • Skrill ja Neteller e-rahakotid.

Coolbet on muutnud ka muud sissemaksereeglid väga lihtsaks. Kõikide makseviiside puhul on minimaalne võimalik summa 10 eurot, ühtegi lisatasu ei küsita ja kõik maksed toimivad koheselt.

Nende valikute ja tõhusa maksesüsteemiga on Coolbet oma sissemaksetega kindlapeale Eesti kasiinode esirinnas.

 

5. Kuidas Coolbetis raha välja kanda:

Väljamaksed on ka Coolbetis natuke keerukamad kui sissemaksed, nagu igas online kasiinos.

Õnneks saab aga raha välja kanda kõikide makseviisidega, st krediitkaardi, pangaülekande või e-rahakoti kaudu. Ainus, mida peab meeles hoidma, on see, et väljamakse tuleb alati teha samale meetodile, mille kaudu sai tehtud sissemakse.

Minimaalne väljamaksesumma on natuke kõrgem – 20 eurot – kuid ka väljamaksete eest ei küsita lisatasu.

Kui teha väljamakseid e-rahakoti kaudu, saab summa kätte peaaegu koheselt, kuid pangaülekannete ja krediitkaardikannete korral on võimalik, et pead ootama kuni 3 päeva.

 

Kokkuvõte: kas Coolbetis tasub mängida?

Uued kasiinod tekitavad alati mängijates natuke kõhedust, sest ei saa ju kindel olla, et tegemist on korraliku mängukohaga.

Coolbet Eesti puhul usume aga igati mängukoha turvalisusesse ja kvaliteeti. Ligi 100 000 mängijat on siiski juba otsustanud selle kasiino kasuks ja litsentsid räägivad samuti enda eest!

Kui tahad oma silmaga järgi vaadata, suundu kasiino kodulehele: Coolbet.com

Kui oled juba kokku puutunud Coolbeti kasiinoga lähemalt, jäta ka Kasiinokeiserile oma kommentaar, et kuuleksime lähemalt muljeid seoses Coolbetis mängimisega!